E-posta
info@afsinbeynakliyat.comAsansörlü Taşımacılık

Asansörlü nakliye

Cam, mobilya, dolap gibi çeşitli parça eşyalarınızı nasıl taşıyacağınızı bilmiyorsanız bu probleminizi taşınma stresi yaşamadan halletmenizin çok kolay olduğunu söylemek mümkündür. Asansörlü taşıma sayesinde evden eve, ofis taşıma gibi farklı mekanlarınıza eşyalarınız sorunsuz bir şekilde taşınabilmektedir.

Taşınma için asansörlü taşıma yöntemini seçecek müşteriler için çalışacakları nakliyat firmasının gönderdiği ekip, ev ya da ofisin asansörlü taşımaya uygun olup olmadığını expertiz yollayarak inceler. Eşyaların alınacağı ve verileceği iki yerinde asansör kurulumuna engel olup olmadığına karar verilmelidir. Expertiz gerekli tespiti yaptıktan sonra asansörün kurulumuna geçilir.

Evden eve taşımacılık da apartmanlardaki merdivenlerin dar ve yüksek katlara taşınma olması durumunda asansör sistemiyle daha rahat bir taşıma gerçekleştirilir. Ev ya da ofiste parça eşyaların merdivenlerden çıkmaması da asansörlü taşımanın tercih edilme nedenleri arasındadır. Bu şekilde taşınmayı gerçekleştirecek olan personel daha az yorulur ve eşyalarınız da çizilme ve kırılma olmadan daha sağlam bir şekilde taşınmış olur.

Asansörlü taşımanın size maliyette ne gibi kolaylığı olur diye düşünebilirsiniz. Kullanılacak asansörün kaç kata kadar çıkabildiği, çalıştığınız firmanın kendi asansörü olup olmaması, sigortalı taşımanın gerçekleşip gerçekleşmemesi gibi bir çok faktör ödeyeceğiniz fiyatı etkiler. Dışarıdan kiralanan asansör, size kolaylıktan çok ek bir masraf çıkarabilir.

Sizler de ihtiyacınıza en uygun şekilde asansörlü taşıma biçimini tercih edecekseniz titiz bir çalışma yaparak en doğru firmayı seçip bütçenize uygun bir hizmet alabilirsiniz. Afşinbey Nakliyat olarak 20 kata kadar çıkabilen asansörlü evden eve nakliyat sistemimiz ile tüm Türkiye genelinde şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat başta olmak üzere tüm hizmet alanlarımız içerisinde yararlanabilirsiniz.