E-posta
info@afsinbeynakliyat.com


Firmamız Hakkında

Afşinbey Nakliyat olarak 2000 yılından bu yana yaptığı sayısız nakliye hizmeti ile edindiği tecrübeyi artırmış, aynı zamanda her problem için çözümü olan uzman elemanlar yetiştirmiştir. Nakliye sektöründe şehir içi, şehirler arası nakliye’de kuşkusuz lider taşımacılık firmalarından biridir.

Firmamız müşterilerine en iyi hizmeti, taşımada, depolama da, paketlemede, hızlı ve güvenilir bir şekilde üslendiği görevlerini başarı ile yerine getirerek, bu günlere gelmiş ve yine aynı tempo ve dikkatle çalışmalarına devam etmektedir.

Afşinbey Nakliyat güçlü teknolojik altyapısı, bilgisayar sistemi ve donanımı, firma araçları müşterilerine hızlı ve doğru hizmeti vermek için her geçen gün kendini yenilemek ve geliştirmektedir. Ayrıca müşterilerimizin bize her an ulaşabilecekleri ve yenilenmekte olan internet bağlantımız ile işlemler çağa uygun bir şekilde yürütülmektedir.

Firmamızda istediğiniz her çeşit ve ebattaki kamyon, kamyonetler hizmet talebinize göre temin edilmektedir.

Kurumsal nakliye sektöründe yarattığımız güvenilirlik ve müşteri memnuniyetiyle, kaliteli bir şekilde müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Afşinbey Nakliyat bu vizyon doğrultusunda fabrikalara, devlet kurumlarına, bankalara, inşaat firmalarına ve alt yüklenicilere hizmet vermektedir.

Afşinbey Nakliyat olarak, verdiğimiz hizmetin dünya standartlarına uygun, sağlam, güvenilir ve kaliteli olması bizim için öncelik taşımaktadır. Ayrıca insan sağlığına önem vererek hizmet etmesi ve buna bağlı olarak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak yine hedeflerimiz arasındadır.

Afşinbey Nakliyat boyutları ve iş alanları ne olursa olsun her türlü kuruluşa nakliye hizmeti vermektedir. Taşınacak her ürününüz şehir içi ve şehirden şehre AXA Sigorta şirketi ile güvence altına alınarak sigortalı olarak taşınır.

Sizlere en iyi hizmeti verebilmek için çok çaba sarf ettik. Siz değerli müşterilerimizle daha iyi iletişime geçebilmek için web sitemizi yeniden oluşturduk. Web sitemiz ’den hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilir, ayrıca daha fazla bilgi edinmek için bizimle temasa geçebilir, Firmamız ile ilgili yorum ve eleştirilerinizi bize iletebilirsiniz.

Her zaman size en uygun çözüm yollarını üreterek, maliyetleri minimum tutmak için çalışıyoruz ve çalışmaya ’da devam edeceğiz.