E-posta
info@afsinbeynakliyat.com


Taşıma Belgelerimiz

K1 Yetki Belgesi

Afşinbey Nakliyat evden eve nakliyat firması olarak siz değerli müşterilerimize profesyonel ve sorunsuz olarak hizmet vermek bakımından Ulaştırma Bakanlığı tarafından almış olduğumuz K1-K3 yetki belgeleri ile hizmet vermekteyiz.

Bu belgeler sayesinde Türkiye geneli içerisinde şehir içi, şehirler arası nakliyat hizmeti verebilmek mümkündür. Belgelerin alınması için yeterli miktarda aracın ve personelin firma bünyesinde hizmet sağlaması gerekmektedir. Aksi taktirde bu belgeleri almaya sahip değilsinizdir.

Yetki belgeleri olmayan firmalarla ev ve iş yerlerinizi taşıtmanız durumunda karayolları Ulaştırma Bakanlığı denetim noktalarından araç geçerken cezai işleme maruz kalabilirsiniz. Bu duruma düşmemek için ve kayıt dışı korsan firmaların önüne geçebilmek adına Yükünüzü taşıttıracağınız firmaya yetki belgelerinin olup olmadığını sorunuz.

Yetki belgesine haiz olan taşıma firmalarında yaptıkları taşıma ve nakliye işleminin gerçekten kamu düzeyinde de yasal olarak tescillendiğini gösterirler. 3 Farklı çeşitte yetki belgesi vardır ve şirketimiz bunların hepsine sahiptir.

Firmamız aynı zamanda haksız rekabeti önlemek maksadıyla markasını tescil etmiş olup patent kumundan marka tescil belgesini alarak sorumluluk bilinciyle iş yapmaktadır. Afşinbey Nakliyat olarak üzerimize düşen görev sorumluluk bilinciyle hareket ederek eşya nakli sırasında gerçekleşecek olumsuzlukların önüne geçmekteyiz. Amacımız nakliyat hizmetlerinde kesintisiz olarak hiç ara vermeden, en hesaplı fiyatlarla kaliteli taşımacılık hizmeti sunabilmektir.